Znovuzrození. Po Iboze se naučíte sebe více milovat a respektovat

 

Když končí rituál s Ibogou, představ si sám sebe na křižovatce.

Nejsi již tou osobou, která hledala útočiště v očistném ceremoniálu, ale osobou, která má za sebou léčivou zkušenost a je schopna vydat se novou cestou, vedoucí k dalším životním výzvám.

Pokud jí to dovolíš, Iboga ti může změnit život během jediné noci. Musíš být ochoten vzdát se svého starého života. Někteří lidé, i když se rozhodnou vydat po nové cestě, berou s sebou vše ze svého starého života. Pokud budete pokračovat ve stejném způsobu myšlení jako před rituálem, zůstanou vám stejné problémy a budete říkat: „Prodělal jsem očistu Ibogou a nevidím žádný výsledek.“

Není to chyba Ibogy. Vše závisí na tom, zda změníte svůj způsob myšlení tak, jak vás to cesta Ibogy naučila.

Po rituálu Ibogou se budete cítit jako znovuzrození. Realita prostřednictvím vašeho vědomí získá novou kvalitu. Svět, zářící vnitřním světlem, nabude přirozený smysl a vy ho budete přijímat s radostí a s vědomím, že tohle je přirozený stav. Budete mít nespoutanou životní sílu a touhu žít v souladu se světem.

Barevný svět po Iboze - Integrace

Barevný svět po Iboze - Integrace

 

Cesta Ibogy trvá 33 dnů

Po 3 dnech kolektivního obřadu následuje 30 dnů potřebných k uvědomění si nového vědomí.

Během těchto 30 dnů nepijeme alkohol nebo jiné toxické látky, tj. nic, co by nás vyrušilo z našeho spojení s Ibogou a s procesem, který začal rituálem. Sžíváme se s naším novým vědomím a postupně mu dovolujeme, aby se rozpínalo a zahrnulo všechny nové aspekty našeho života.

Chcete aktuální informace?
Pokud Vás Iboga a Ibogaine terapie zajímají a chcete, abychom Vám zasílali aktuální informace, vyplňte svůj e-mail do následujícího políčka a odešlete.

 

Zaujala Vás Iboga? Dejte vědět kamarádům: