Mikroterapie

V dnešní době naše prostředí po nás vyžaduje, abychom mysl používali na základě logiky. Zdá se, že existuje velmi málo prostoru na následování svého srdce. Naše mysl ovlivňuje naše chování prostřednictvím různých neustále se rodících myšlenek. Nevěřte všemu, co si myslíte! Mysl může být užitečným praktickým nástrojem, ale neměla by nás řídit. Problém je v tom, že naše mysl se živí starými emocemi a zastaralými informacemi, a tím ruší duši od její přítomnosti a současného dění. Současné Nyní je vždy Nové a mělo by být prožito v naprosté otevřenosti, aby nové impulsy volně proudily do našeho vnímání. Svou mysl můžeme vysvobodit, pokud si uvědomujeme tuto dichotomii. Zeptejme se sami sebe: Kdo mě nutí se takto chovat? Nejsem schopen svobodně reagovat na každou novou výzvu a emoci v každé nové situaci? Proč bych měl být otrokem svých myšlenek, mých preferencí, mých zálib a averzí, mých… Jsem svobodný!

Jednou z možností, jak nechat duch Ibogy působit, je přijmout plnou dávku. Cesta, která následuje, není cestou pro slabé srdce. I když existuje několik způsobů, které minimalizují jakákoliv rizika, zážitek není rozhodně procházka růžovou zahradou.

Duch Ibogy

Duch Ibogy

Šetrnější způsob, jak komunikovat s duchem rostliny Ibogy, je brát mnohem nižší dávky. Pokud se aplikují správným způsobem, nepatrné množství této mocné rostliny stačí, aby člověk získal kontrolu nad svými myšlenkami a činy. Tato technika se nazývá mikroterapie a zkušenosti říkají, že může být překvapivě účinná.

Technika spočívá v tom, že terapeutická dávka Ibogy je zaslána právě do toho receptoru, který je odpovědný za naše myšlenky a způsoby chování, které nás drží ve svém sevření. Metoda funguje nejefektivněji, pokud používáte sílu svého ducha, a navedete léčení správným směrem. Když vyjádříte silnou afirmaci nebo záměr ve chvíli kdy Iboga vstoupí do vašich smyslů a nervového systému, váš hlas nese Ibogu na určené místo a dáváte pokyny rostlině učitelce.

Tato technika je kombinací mezi Neuro-lingvistickým programováním a Terapií Ibogou, mezi dobře dostupným celostním přístupem k psychoterapii a nejmocnější léčivou rostlinou na světě.

Chcete aktuální informace?
Pokud Vás Iboga a Ibogaine terapie zajímají a chcete, abychom Vám zasílali aktuální informace, vyplňte svůj e-mail do následujícího políčka a odešlete.

 

Zaujala Vás Iboga? Dejte vědět kamarádům: